درباره عروج:

شروع ما پس از حوادث گوناگون و بی‌سابقه بخصوص پاندمی کرونا بود که زندگی مردم از جمله کسب‌وکارها را تحت تأثیر قرار داد و ضربه سختی به اشتغال در کشور وارد کرد.
اما ما به جای زنجیر شدن به مشکلات، با تمرکز بر روی فرصت‌ها، سعی کردیم تا هم به شعار سال «تولید؛پشتیبانی؛مانع زدایی» با راه اندازی کسب و کار و اشتغال زایی جامه عمل بپوشانیم و هم وظیفه خود را نسبت به فرهنگ سازی صحیح در جامعه انجام دهیم.
به همین دلیل تشکل فرهنگی عروج را با تیمی جوان، پرتلاش و متخصص تاسیس کردیم تا تمامی اهداف ما رو پوشش دهد.
تشکل عروج از دل مردم، برای مردم و با دغدغه‌های مردمی ایجاد شد تا هیچ چیزی نتواند مسیرمان را تغییر دهد.
ما امید به فرهنگ سازی با کار و ابتکار در جامعه را داریم.

تشکل فرهنگی عروج

در اوایل سال 1392 جمعی جوان گرداگرد هم جمع شدند تا آتش به اختیار و با هوشمندی تمام در عرصه جنگ نرم ورودی مقتدرانه داشتند باشند. هر سال به تجربیات این افراد در این جنگ نابرابر افزوده میشد و بیش از پیش آماده جهاد در راه خدا و ویران کردن حربه های دشمن بودند. با مجموعه های مختلفی همکاری داشتند و در نهایت بعد از تجربه کردن خوشی ها و تلخی های راه جهاد، در سال 1399 مجموعه ای مردمی به نام عروج راه اندازی کردند.
با توجه به تجربه های قبلی این تیم جوان، عروج قرار است در عرصه های جنگ نرم ورودی جدی و همه جانبه داشته باشد، ورودی نه از جنس دفاع، بلکه از جنس تهاجم و حمله به تمام دشمنان این آب و خاک.
با رهنمود های بزرگان فعالیت های جهادی و فرهنگی در کشور، تصمیم به ثبت عروج گرفتیم، برای استفاده بیشتر از تجربه و راهنمایی های اساتید و بزرگان این عرصه از صاحب فکران و تجربه داران این عرصه درخواست کردیم تا در عروج با ما همراه باشند.
در حال حاضر تشکل فرهنگی عروج نه تنها در مرز های ایران، بلکه در خارج از مرز های ایران اسلامی در حال جهاد با دست نشانده های شیطان بزرگ است تا شاید در حد خود جهانی مهدوی را آماده قدوم سبز مولایمان کند.
اعضای هیئت موسس تشکل فرهنگی عروج:
1. حجت الاسلام رسول سموعی: مدیر عامل موسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج)
2. حجت الاسلام نعمت آدمن: مدیر دفتر آیت الله میانجی
3. حجت الاسلام عباس صالحی: دبیر هیئت اندیشه ورز رسانه مجمع نمایندگان طلاب کشور
4. ابوالفضل استواری: مدیر واحد تحقیق و توسعه تشکل فرهنگی عروج

تیم ما:

عباس صالحی

مدیر توسعه محتوا و آموزش

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.