گروه حسابداری و مالیاتی امین

طرح مالیات منصفانه

گروه حسابداری و مالیاتی امین، با بهرمندی از تیمی متخصص و متعهد در راستای خدمت رسانی به عموم ملت عزیز ایران، طرح مالیات منصفانه را از سال 1401 آغاز کرده است. 

سال 1403 که با نام جهش تولید با مشارکت مردم  نام گذاری شد، نشانه ای برای ما بود تا با ارائه این خدمات به عموم مردم عزیز ایران، برای تحقیق این شعار سال قدمی برداریم.

در این طرح تیم متخصص ما با رعایت تمام قوانین کشوری و استفاده از شگردهای حقوقی سعی می کنند تا مالیاتی منصفانه برای شما محاسبه گردد، و حداقل  50 درصد مالیات محاسبه سیستمی شما را کاهش داده و تا نهایت کار که تعیین و صدور مالیات منصفانه است با شما همراهی کند.

اولین قدم برای شرکت در این طرح این است که فرم درخواست مالیات منصفانه را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. 

با توجه به محدود بودن پذیرش، عزیزانی که سریعتر اقدام به ثبت نام کرده باشند در اولویت قرار خواهند گرفت.

در نظر داشته باشید که  از اول خرداد 1403 تا انتهای خرداد زمان ثبت اظهارنامه های مالیاتی می باشد.

میثاق نامه ما

امروزه درآمدهای مالیاتی در بودجه دولت‌ها به عنوان اصلی ترین منبع درآمد شناخته میشود، در ایران هزینه کردن دولت‌ها بر اساس درآمد نفت است؛ یعنی ویژگی بارز بودجه در کشور ما این است که جنبه هزینه ای آن سخاوتمندانه است.

وجود ذخایر نفتی فراوان موجب میشود که دولتهایی که سر کار می آیند خود را از درآمدهای مردمی چون مالیات بی نیاز ببینند و برای حفظ رضایت شهروندان در اجرای قاطع مقررات مالیاتی تعلل کنند.

اما دولت به اصلاح قوانین مالیاتی موجود و یا وضع قوانین جدید پرداخته و تلاش میکند با گسترش پایه های مالیاتی افزایش نرخ‌های مربوطه و نیز جلوگیری از فرار مالیاتی به وسیله وضع مجازات‌های شدیدتر نقش مالیات را در بودجه کشور پررنگ تر کند که خود موجب پیچیده تر و تخصصی تر شدن قوانین مالیاتی میشود در جریان رسیدگی به امور مالیاتی و تشخیص میزان مالیات به دلایل مختلفی مثل ناقص بودن دفاتر تجاری یا شفاف نبودن وضعیت درآمدی اشخاص ممکن است ممیز مجبور به محاسبه و تشخيص على الراس مالیات شود چنین اقدامی در خصوص مؤدیانی انجام می پذیرد که همکاری لازم را با دستگاه مالیاتی نداشته و در مورد تكاليف خود در این رابطه سهل انگاری میکنند.

از این رو موسسه‌های ریان و عروج با شناخت مشکلات و آسیب ها این مسیر برای کسب و کار های خرد و مجموعه های فرهنگی با طراحی برنامه ای ویژه در این زمینه و با نظر گرفتن پیوست فرهنگی بوسیله خدمات رسانی به مودیان در امور مالی و حقوقی، گروه حسابداری و مالیاتی امین را تاسیس کردند.

ارتباط با ما

مسیر همکاری